• Gürsel Mh. İmrahor Cd Tümleç Sok. No:29
  • Pazartesi - Cuma: 9.00 - 17.00
  • Dil Seçimi
  • Telefon
    +90 (212) 290 62 72 (pbx)

  • Mail
    info@basalanhukuk.com.tr

Hakkımızda

hakkimizda10-1.png

Başalan Hukuk Bürosu, Ahmet Başalan ve Feriha Başalan tarafından, Asya ve Avrupa Kıtalarının buluştuğu ve Türkiye’nin ticaret ve iş merkezi olan metropolitan kent İstanbul’da kurulmuştur.

Kıtaların buluştuğu metropolitan bir merkezde kurulmuş olması sebebiyle, gerek Avrupa, gerek Orta Doğu Ülkeleri ve gerekse Amerika, Asya ve Avustralya ülkelerindeki meslektaşlarıyla, çok iyi iş ilişkileri içerisindedir.

Deneyimli uzman kadrosu ile müvekkillerinin sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlarının karşılanması ile ulusal ve uluslararası alanda Fikri Mülkiyet Hukuku, Şirketler Hukuku, Yabancı Yatırımlar, Ticaret Hukuku, Ticari davalar, Şirket Birleşmeleri, Patent, Marka, Endüstriyel Tasarım haklarının korunması, Haksız rekabet, Copyright, Sınai ve fikri mülkiyet hukuku alanında Domain Name anlaşmasızlıklarının çözümü, Şirket Kuruluşu, İrtibat Bürosu tesisi, Oturma İzni ve Çalışma izinleri konularında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Başalan Hukuk Bürosu, yurtdışında temas halinde bulunduğu Hukuk Büroları vasıtasıyla da uluslararası alanda da tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı kendine görev edinmiştir.